Suplementy diety po treningu

Wiele osób, które ciężko ćwiczą na siłowni, nie zdaje sobie sprawy, jak istotna dla organizmu jest suplementacja. Oczywiście najistotniejsza jest prawidłowo zbilansowana dieta, będąca odpowiedzią na indywidualne potrzeby organizmu. Mimo to dodatkowa suplementacja pozwala znacząco wesprzeć organizm oraz uzyskać jeszcze lepsze efekty treningów.

Odżywki potreningowe mają na celu przede wszystkim uzupełnienie składników odżywczych, które zostały utracone podczas treningu. Ponadto mają za zadanie znaczne przyspieszenie procesów regeneracji potreningowej. Dzięki temu faza regeneracji nie będzie tak długa, a Ty będziesz mógł szybciej wrócić na siłownię. Jak wiadomo, im częściej ćwiczysz, tym szybsze i lepsze uzyskasz efekty, jednak regeneracja potrwa o wiele dłużej, jeśli nie zastosujesz specjalnego suplementu po treningu. Co znajduje się w potreningówkach? Bazują one przede wszystkim na BCAA, które ma silne działanie anaboliczne, antykataboliczne oraz znacznie przyspiesza regenerację potreningową. Ponadto BCAA, czyli połączenie leucyny, izoleucyny i waliny ma szeroki wpływ na organizm, przyczyniając się między innymi do wzmożonej produkcji ważnych dla kulturystów hormonów.

Wykorzystaj potencjał, drzemiący w preparatach potreningowych i zapewnij swojemu organizmowi maksymalne wsparcie po tym niezwykle intensywnym wysiłku fizycznym, jakim jest trening obwodowy. Nie pozwól, by dopadły Cię potreningowe bóle mięśni, czyli DOMS i aby regeneracja przedłużała się w nieskończoność. Odżywki potreningowe szybko postawią Cię na nogi nawet po najbardziej morderczym treningu!

Nasi trenerzy

Roman Kosowski

Konrad Żurawski

Grzegorz Pater

Bolesław Szymkowiak